RESPONSYWNE STRONY WWW
(RESPONSIVE WEB DESIGN)


CZYM SĄ RESPONSYWNE STRONY WWW?

Strony responsywne reagują na potrzeby twoich przyszłych klientów i dostosowują się do rozdzielczości urządzenia, na którym są wyświetlane. To bardzo ważne, bo większość ludzi natychmiast opuszcza stronę www, która nie wyświetla się poprawnie. Twoja strona firmowa musi wyglądać okazale na dużym ekranie, a jednocześnie być atrakcyjną i czytelną dla posiadaczy smartfonów.

RESPONSYWNOŚĆ OZNACZA LEPSZE SEO

Najpotężniejsza wyszukiwarka świata rozpozna stronę responsywną i umieści ją wyżej w wynikach wyszukiwania. Ludzie szukają oferty tu i teraz, to dlatego google dało pierwszeństwo stronom dostosowanym do smartfonów i tabletów. Jadąc samochodem, idąc ulicą czy siedząc w pracy zawsze chcesz jak najszybciej znaleźć to, na czym ci zależy. To kwestia emocji. Skorzystaj z tego

www
 • STRONA WWW JAKO KANAŁ INFORMACYJNY

  W dzisiejszych czasach każdy biznes, produkt, a nawet pomysł potrzebuje strony internetowej. Wizerunek firmy jest bardzo istotny, ale strony www to przede wszystkim narzędzia do komunikacji z Klientami i użytkownikami oraz do analizy ich zainteresowań i potrzeb.
  Strona internetowa to też najszybszy kanał informacyjny i dlatego bardzo ważne jest, aby była dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana.

 • TEN SAM STYL, RÓŻNE URZĄDZENIA

  Projektujemy i tworzymy przejrzyste, nieszablonowe i nowoczesne strony www z systemem zarządzania treścią CMS. Responsywne strony www dostosowane są do urządzeń mobilnych.

  Projektujemy strony www z myślą o optymalizacji czasu ich wczytywania i uwzględnieniem proporcji pomiędzy grafiką, a ilością tekstu.

 • PROFESJONALIZM, TO SIĘ OPŁACA!

  Jesteśmy zespołem fachowców, którzy od lat zajmują się tworzeniem i utrzymywaniem stron internetowych. Ludzie płacą nam za to, żeby wszystko działało tak, jak należy. Strona www to wizytówka twojej firmy. Zainwestuj w jej prawidłowe wykonanie. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się ze specjalistą.